CHANGELOG

22. 8. 2020|CZECH| Dříve tento měsíc jsem všem registrovaným uživatelům přidal 540 K. Tento počet kreditů je dostatečný na to aby každý hráč dosáhl na zlato na všech úrovních bez dokupování dalšího kreditu. Dále sem také rozšířil platnost kreditu u všech uživatelů o jeden rok. Nastavil jsem také defaultní hodnotu kreditu 540 K s platností do 24. 12. 2021 při registraci nového uživatele. Na začátku roku 2021 mám v plánu rozdat další kredity. Všem uživatelům, kteří si nakoupili kredit od začátku fungování Kendamagame ho budu refundovat ve dvojnásobné hodnotě formou slevy na Kendama.cz. Kendama.cz už nadále nebude prodávat kredity, pokud ti dojdou tak se na mě obrať. Co se týče úrovní tak mám pro tento rok v plánu pouze dvě. Jedná se o zásluhy za rok 2020 a migraci Stacku z České Kendama asociace. Nicméně bude následovat minimálně třikrát Skokan měsíc. Zůstávám jako jediný sudí, posuzovat triky budou každý v pátek. Omlouvám se za to, že sem tento rok kendamagame flákal, příští rok vám to snad vynahradím.

|ENGLISH| Sooner this month I gave away 540 K to each Kendamagame player. This amount of K is enough to reach gold in all current challenges. I’ve also extended your credit duration by one year. I’ve set the default credit amount for new players to 540 K with validity until 24th December 2021. I should give away some more credit at the beginning of next year. I’ll refund all the players that has already bought any credit with double of the price by Kendama.cz discount coupon. Kendama.cz will stop selling credits. If you are out of credit feel free to ask me for more. I should release two more challenges this year (2020 merits and Stack migration from Czech Kendama association). But there will be at least three Rookies this year. I am the one and only judge in Kendamagame and I’ll be judging your challenges each Friday. I am sorry for my lax approach at Kendamagame this year. It should be better next year.
7. 8. 2020Launch of Rookie of the month.
4. 6. 2019Launch of Rookie of the month.
3. 6. 2019Moshikame - launched
Earth turn - launched
Speed trick B - launched
7. 5. 2019Launch of kendamagame.com end of Czech kendama association
6. 2. 2019

Přidal sem funkci zůstat Zapamatuj si mě při přihlášení.
Opravil sem chybu v odesílání notifikace ohledně expirovaného kreditu. 
Opravil sem zobrazování Nul. Místo hráčů s 0 body zobrazovali začátečníky. 
Přidal sem možnost nahlášení chyby je v administraci pod ikonou brouka. 

30. 1. 2019

PRÁVĚ SEM VYPUSTIL GIGANTICKÝ UPDATE

 1. Přešli jsme na kreditní systém. Už není potřeba platit členství, místo toho se kupuje kredit. Za triky se platí kreditem. Polovinu kreditu utraceného za zkoušku jde asociaci a druhá polovina sudímu. Platí se za každou zkoušku, i tu neúspěšnou. 120 ⓚ nakoupíš za 121 Kč, bronzový odznáček stojí 10 ⓚ, stříbrný 20 ⓚ a zlatý 40 ⓚ. Kredit není možné přeposílat. Sudí budou moci v budoucnu kredit vyměnit za slevovvý kupon, popř. nechat si vyplatit. Platnost kreditu je jeden rok, platnost se dá prodloužit nákupem dalšího kreditu. Všichni hráči se zaplaceným členstvím obdrží 480 ⓚ s dobou platnosti stejnou jaká je platnost jejich členství. V případě vyčerpání do vypršení členství mohou požádat o přídavek.   
 2. Sudí dostali novou administraci triků. Také byli upraveny jejich možnosti administace. Sudí na levelu 1 může posuzovat pouze bronzové odznáčky, na levelu 2 stříbrné, na levelu 3 zlaté, na levelu 4 kendamy.
 3. Abychom mohli lépe strojově pracovat s kendamami tak jsem přidal dama bag. Je to seznam kendam, které máte k dispozici. V dama bagu můžete mít pouze takový počet kendam kolik máte bodů + 1. Můžete zde mít i kendamy, které nejsou soutěžní.  
 4. Přepracoval sem formulář pro vložení dovedností. Je teď přehlednější a na konci obsahuje nové zaškrtkávací tlačítko. 
 5. Přepracoval sem historii. 
 6. Upravil sem profilové informace. Odstranil sem wisivyg editor a znemožnil vkládání html kódu.
 7. Upravil sem login. NOVĚ JE MOŽNÉ PŘIHLAŠOVAT SE POUZE EMAILEM.
 8. Upravil sem přezdívku při registraci. Nově je automaticky generovaná v budoucnu půjde změnit. 
 9. Odstanil sem sekce Poslání a Podpora, byli zbytečné. Aktualizoval sem sekci hodnocení. 
 10. Odebral sem sudího Tomáši Ocáskovi a Jakubovi Zahumenskému. Degradoval sem Tomáše zahradníka na level 1 sudího.
 11. Změnil sem zobrazení sudích a organizátorů. Nově je jejich úroveň červeně u sudích a oranžově u organizátorů. Pokud je hráč sudí i organizátor pak je čeveně. 
 12. Upravil sem zobrazení hráčů. Ti hráči kteří mají nula bodů byli přesunuti do kategorie Nuly. 
 13. Změnil sem některé nápis v administraci na ikony.
9. 10. 2018

Změnil sem zobrazení hráčů. Nově se zobrazujou i hráči, kteří nemají zaplacený členský příspěvek a jejich rekordy jsou platné. Tito hráči nemají možnost přidávat nové dovednosti dokud nezaplatí příspěvek. 

Zároveň s těmito hráči se zobrazují hráči ze zahraničí, kteří něky byli na nějaké kendama akci, kterou máme ve výsledcích. Tito hráči se nemohou přihlásit ani přidávat nové dovednosti. 

31. 7. 2018

Členské příspěvky přesunuty na kendama.cz. Je tam více platebních možností a dá se s tím lépe pracovat. 

2. 2. 2018

Byli zrušeny časové limity u Spiku a Airplanu. 

11. 1. 2018

Bylo upraveno omezení kendamy nutné pro zdolání úrovně. Každý rozměr byl zvětšen o 3 mm (47, 42, 40 mm). Nově je možné používat Sweets Prime kendamy, KROM POP a Slaydawg. Testovací list v2 http://kendamy.cz/img/testovaci-tabulka-v2.pdf

9. 1. 2018

Úpravy u Moshikame. Přidáno pravidlo o rimcatchi. Přidána minimální rychlost: 60 moshi/minutu do 300 moshi, 120 moshi/minutu nad 300 moshi. 

8. 1. 2018

Changelog test. Už brzo začnu postovat změny. 

We use cookies for Google Analytics only. No Facebook or any other tracking nonsense. Want to know more