Dovednosti


V trapu
V trapu
Je na čase vydat se na cestu
UFO
UFO
Věřím. Že dáš aspoň jedno.
Spike
Spike
Jeden z prvních kendama triků, které se musíš naučit a který tě bude neustále pronásledovat.
Spacewalk
Spacewalk
Představ si, že je tvoje ruka vesmírné plavidlo a kendama je kosmonaut. Spacewalk (výstup do vesmíru) je tedy opuštěním vesmírné lodi kosmounautem, a jeho úspěšný návrat zpět. Je to první, z celá řady triků, při kterém celá kendama opustí tvou ruku.
123
123
1 2 3 je oblíbená kendama kombinace. Každý si jednou vyzkouší dát po Jumping sticku dvojitý Jumping stick, někteří i trojitý, pár zkusí i čtyřnásobný. Tahle úroveň je inspirovánou snahou jít zase o kus dále.
Bird
Bird
Bird není tak těžký jak vypadá. Stačí jenom najít tu správnou kendamu na které sedne koule na okraj pohárku jako prdel na hrnec, uvolnit se a tlumit nárazy koleny a máš to v kapse.
Lighthouse
Lighthouse
Lighthouse je nejtěžší začátečnický trik. Proklínán generacemi kendama hráčů. Nestačí se ho naučit, aby si dosáhl dokonalosti. Je potřeba ho neustále trénovat.
Jumping stick
Jumping stick
Začátečnický trik. Při více otáčkách prověří práci se stringem.
Cestovatel
Cestovatel
Čím víc cestuješ, tím více si uvědomuješ, jaké krásy ti leží na dosah vlastní ruky. Můžeš jet do Japonska nebo Ameriky, ale nejvíce bodů získáš když se vydáš do Tunbridge Wells v Anglii.
Speed Trick B
Speed Trick B
Japonská klasika vybroušena léty k dokonalosti.
Earth turn
Earth turn
Začátečnický trik. Při více otočkách prověří práci se stringem.
Moshikame
Moshikame

Moshikame je základní kendama trik, který prověří tvou konzistenci. Každé dopadnutí na pohárek se počítá jako jedno provedení triku.

Máme dva typy kendama dovedností. Pro první stačí, aby jsi provedl požadovaný trik, nebo serii triků a odznáček s dosaženou dovedností je tvůj. Druhý ty dovedností je už složitější. Tyto dovednosti se dělí do třech úrovní. První úroveň je bronzová (nejjednodušší), druhá úroveň je stříbrná (težší), třetí úroveň je zlatá (nejtežší). Všechny dovednosti najdeš níže seřazeny od nejnovějších po nejstarší.

Zásluhy


2019
2019
Bod navíc pro všechny, kteří pomáhají kendamě růst.

Speciální vyznamenání pro ty, kteří pomáhají kendama komunitě růst.

Úroveň hráče


ÚroveňMin. % bodůMin. počet bodůStatus hráče
10100 %36Guruové
990 %32Profesionálové
880 %28Profesionálové
770 %25Profesionálové
660 %21Pokročilí
550 %18Pokročilí
440 %14Pokročilí
330 %10Začátečníci
220 %7Začátečníci
110 %3Začátečníci
00 %0Nuly

Úroveň hráče je spočítána z procentuálního počtu dosažených bodů. Zlatý odznáček se počítá za 3 body, stříbrný za 2 body a bronzový za jeden bod. Za zásluhu a rekord je 1 bod nad hodnocení.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace